JESTEŚMY PO TO, ABY CI POMÓC

 

Zapraszamy na naszą nową strone internetową

 

 

Nakładasz na siebie ograniczenia, zmniejszając ilość kalorii w menu, tracisz kontrolę nad ilością spożywanego jedzenia, miewasz epizody objadania, po których czujesz wstyd? Masz wrażenie, że jesteś w pułapce i nie potrafisz sobie z tym poradzić? Zapewne cierpisz na zaburzenia odżywiania i potrzebujesz specjalistycznej pomocy. Zaakceptuj fakt, że chorujesz, porzuć wstyd, przekonaj się, że w swoich zmaganiach nie jesteś sam. Inni też na to chorują. Lekarze i wyszkoleni psychoterapeuci mogą być pomocni w przeprowadzeniu cię przez problemy i lęki towarzyszące twojemu życiu.

Zacznij się leczyć. Zrób to dla siebie i swoich bliskich, którzy cierpią równie mocno. Warunkiem koniecznym zdrowia, zarówno psychicznego jak i fizycznego jest równowaga psychofizyczyna. Pomożemy ci ją odzyskać. Nasza pomoc oparta jest na sprawdzonych metodach terapeutycznych oraz nauce nawyków zakładających zdrowy i naturalny styl życia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

O OŚRODKU

Kiedy ciało jest już nienaturalnie chude i zwraca uwagę otoczenia, choroba znajduje się w głębokim stadium. Z czasem okazuje się, że do życia
wystarcza im tylko 300 kalorii.

LECZENIE

Podczas ataku łaknienia może zjeść wszystko.
 Z jednej strony panicznie boi się przytyć, z drugiej zaś jedzenie utożsamia z ogromną przyjemnością, na którą nie może sobie pozwolić.

FUNDACJA

Jeden z najbardziej widocznych i lekceważonych problemów zdrowotnych. W rzeczywistości to bardzo złożony stan kliniczny, uznawany przez lekarzy jako choroba przewlekła.

do góry
Fundacja Światło Dla Życia © 2024 - All rights reserved  |  Design detalstudio.pl